Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lavannet/public_html/iqosmaster/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 89

درباره مستر ایکاس

ایکاس مستر فقط یک فروشگاه اینترنتی نیست بلکه مرجعی جهت دریافت قیمت ، مقایسه و آشنایی با انواع IQOS و لوازم جانبی ایکوس ، جدیدترین دستگاهای کمپانی ایکوس می باشد.

10:00 - 19:00

10:00 - 19:00

پاسخگویی در تمامی روز های هفته از ساعت ۱۰ تا ۲۱

divider
09034141101

09034141101

جهت سفارش با ما در ارتباط باشید.

درباره ایکاس مستر

ایکاس مستر مفتخر است که اعلام نماید، با بهره گیری از تخصص و تجربه فرزندان این مرز و بوم در قالب مدیران خود در حوزه سیگار های الکترونیکی ، اولین و کاملترین سرویسهای موجود در بخش فروش قطعات , پشتیبانی و آموزش را ارائه می نماید.

دستاوردهای ما

یک از دست آوردهای ایکاس مستر خدمات سریع با پایین ترین قیمت ممکنه و بروز بودن کالای های قابل فروش با قیمت های چشمگیر می باشد.

ما کی هستیم

ایکاس مستر فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ در زمینه فروش و تعمیرات تجهیزات ایکاس و خدمات گارانتی آغاز نموده است.و همیشه سعی بر راضی نگاه داشتن مشتریان خود دارد.

ما جهانی هستیم

ایکاس مستر دارای چندین دفتر در نقاط مختلف دنیا می باشد. ( چین ، ژاپن ، اروپا ، دبی ) از این رو ما همیشه پیشگام بروزترین متدهای تعمیرات و فروش قطعات هستیم.

شرح ماموریت

ایکاس مستر همیشه سعی برآن دارد تا بروزترین خدمات و جدیدترین محصولات ( IQOS و لوازم جانبی ) را در اختیار تمامی مشتریان خود قرار دهد.

835+

مشتریان فعال
۱۰۰ درصد رضایت

500+

خدمات پس از فروش
موفق

نقش ما در سهم بازار فروش

سهم بازار عامل بسیار حیاتی در سود آوری برند محسوب می شود. اغلب سرمایه گذاری ها در دنیا هم بر روی برند هایی انجام می شود که یا از سهم بالایی برخودارند و یا اینکه برنامه بازاریابی آنها با استراتژی افزایش سهم بازار چیده شده است.

محاسبه‌ی سهم بازار

برای محاسبه‌ی سهم بازار، کافی است میزان فروش خود را بر میزان فروش کلی صنعت (در همان بازه‌ی زمانی) تقسیم کنید. با اندازه‌گیری سهم بازار می‌توانید اندازه‌ی شرکتتان را با رقبا مقایسه کنید و جایگاهتان در بازار را بسنجید.

میزان درآمد
خدمات باکیفیت‌

نمایندگی فروش هیتس در دبی و ایران

سیگار Heets مرتبط به دستگاه IQOS، یک چوب توتون و تنباکو است که برای فروش با بسته بندی هایی در چند رنگ ارائه می شود و می توانید از آن در دستگاه بخور دیجیتال iqos استفاده کنید. این ماده حاوی تنباکو و نیکوتین معادل Marlboro است که سیگار را بسیار اشباع می کند. می توان گفت که تراکم دود و سطح عطر قطعاً در یک سطح با مارلبوروی قرار دارند. البته از بوی تند آن خبری نیست، دلیل این امر این است که Heetsi بدون سوختن اواپراتور دیجیتال iqos مستقیماً تبخیر می شود.

دریافت مجوز فروش

عاملیت فروش انحصاری فیلترهای هیتس در خاورمیانه

Client
Client
Client
Client