Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/lavannet/public_html/iqosmaster/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 89

بخش خدمات ایکاس مستر

خدمات مشاوره

در برابر قیمت های متغیر و گاهاً غیرمنصفانه بازار، ما در کنار شما هستیم و همواره در تلاشیم تا کالاهای با کیفیت را با گارانتی معتبر و به نازل ترین قیمت در دسترس شما عزیزان قرار دهیم. در این جا به معنای واقعی کلمه، همیشه حق با شماست.

ارسال فوری کالا

کلیه کالاهای خریداری شده شما عزیزان درتهران توسط سرویس الوپیک و اسنپ ارسال می شود , در کمترین زمان ممکنه و برای مشتریان شهرستان ها توسط سرویس تیپاکس و باربری ارسال میگردد.

فروش بی‌واسطه

ایکاس مستر نمایندگی رسمی بسیاری از برندهای مطرح جهان را در داخل کشور بر عهده دارد و ضمن ارتباط مستقیم با واردکنندگان رسمی قطعات الکترونیکی، بخش قابل توجهی از نیازهای مشتریان را از طریق سیستم فروش بی‌واسطه برطرف می‌نماید.

لوازم جانبی ایکاس

مجموعه ایکاس مستر افتخاردارد بروزترین لوازم جانبی ایکاس از جمله انواع کیف , کاور , گارد ایکاس , کپ و غیره ... با بهترین متریال به شما عزیزان در فروشگاه اینترنتی ارایه دهد.

خدمات پشتیبانی

مهم ترین خدمات در فروش یک محصول ارائه خدمات پس از فروش می باشد و مهمترین خدمات پس از فروش در قطعات و لوازم جانبی ارائــه پشتیبانـی فنی از محصولات ارائه شده می باشد . این خدمات شامل ارائه راهکـار و روش های مناسب و نوع استفاده از تجهیزات برای عموم می باشد .

فعالیت در زمینه تعمیرات

ایکاس مستر دارای تیم حرفه ای می باشد. که سالیان مدید در این زمینه فعالیت داشته اند و با داشتن تجربه بسیار بالا می توانند در کوتاه ترین زمان ایراد یابی و تعمیرات را انجام دهند.

تیم تخصصی تعمیرات

تیم تخصصی تعمیرات ایکاس مستر کلیه قطعات سیگارهای الکترونیکی روز را دارد و قادر به تعمیر آنها است. تعمیر تیغه حرارتی ، تعویض باطری، تعمیرات و عیب یابی تخصصی مدار دستگاه از موارد اصلی خدمات تعمیرات ماست

نیاز مشتریان

ما می خواهیم اولین انتخاب برای فراهم سازی نیاز مشتریانمان در حوزه تعمیرات، قطعات سیگارهای الکترونیکی و لوازم جانبی IQOS در ایران باشیم. ایکاس مستر ارزش های متمایزی برای مشتریان، همكاران و شرکای تجاری اش درکنار رشد پایدار و بالنده ، ایجاد می نماید.

تعمیر دستگاه و رفع مشکل شما

مشاوره و پشتیبانی تلفنی

قبل از اعزام دستگاه خود به ایکاس مستر در صورت امکان ایراد بوجود آماده را تلفنی با شما برطرف می کنیم.

هزینه دقیق تعمیرات
مزایای تعمیر ایکاس در ایکاس مستر چیست؟

شفافیت در خدمات و هزینه

شما می توانید قبل از درخواست، لیست تعرفه ها را ببینید. همچنین کارشناسان ما قبل از  سرویس کالای شما حدود قیمت را به شما اعلام می کند.

یکی دیگر از ارجاعات دستگاه IQOS به تعمیرکاران ایکاس مستر، شارژ نشدن یا کامل شارژ نشدن دستگاه است. این مشکل می تواند از خرابی شارژر IQOS باشد، برای بررسی این گمان، دستگاه دیگری را با همین شارژر شارژ کنید. اگر شارژ انجام شد مشکل از شارژر نبوده. در این زمان بیشترین حدس تعمیرکار، خرابی آی سی شارژ است. بعد از آن نوبت به بررسی آی سی تغذیه و بررسی باتری ایکاس می‌رسد.

آبخوردگی دستگاه ایکاس، یکی از شایعترین مواردی است که ما در تعمیرگاه تخصصی ایکاس مستر به آن برمی خوریم. با توجه به میزان آبخوردگی و مدت زمان تماس دستگاه با آب، میزان خرابی IQOS متفاوت است. ورود آب به داخل قطعات IQOS باعث ایجاد حالت رسانایی در آن شده و اولین قطعه ای که در این مسیر آسیب می بیند باتری دستگاه آبخورده است. در این زمان از اقداماتی مثل سشوار گرفتن به دستگاه، فوت کردن داخل آن یا انداختن دستگاه داخل ظرف نمک و... خودداری کنید و سریعا دستگاه IQOS را بدون روشن کردن، به دست تعمیرکار برسانید.

تمام تلاش ما بر این است که در صورت امکان مشکل دستگاه شما را در پشت تلفن حل کنیم، اما در صورتی که نیاز به ارسال دستگاه به تعمیرگاه وجود داشته باشد، 1 تا 2 ساعت بعد دستگاه ایکاس شما تعمیر و برای شما ارسال می شود.